Aktuality

26.4. Bohemians vs. Dejvické divadlo

Fotbalový klub Bohemians Praha 1905 a Dejvické divadlo pořádají mimořádnou akci.

26. dubna od 17.00 hodin se v prostoru virtuálního Ďolíčku utkají dvě jedenáctky pražských týmů, které změří své síly a dostanou příležitost projevit talent v oboru svých soupeřů. Každý on-line, pouze za asistence webové kamery z místa. Zástupci Bohemians prokážou své znalosti a schopnosti v oboru divadelním, jedenáctka DD naopak zabojuje na pomyslném fotbalovém hřišti.

Za bezchybné splnění zadaného úkolu (každý hráč dostane svůj) bude jeho interpretovi/hráči připsán jeden gól. Skóre tak může být napínavé do poslední minuty zápasu a k vítězství může dojít i v prodloužení, pokud se v průběhu zápasu vyskytnou nezaviněná nebo úmyslná zdržování.

Na zápas bude mít přístup prostřednictvím internetového portálu TICKETPORTAL každý, kdo si zakoupí virtuální vstupenku s jednorázovým kódem.

Podobně jako na každém zápase bude možné se rozhodnout pro různé typy vstupenek, od Gold VIP za 1905 Kč, přes Silver VIP za 333 Kč až k běžným vstupenkám za 105 Kč.

Zakoupením vstupenky podpoříte klub Bohemians Praha 1905, Dejvické divadlo, Nemocnici Na Františku a Hereckou asociaci.

Vstupenky na virtuální utkání jsou již nyní v prodeji, kliknutím na tento odkaz budete přesměrováni na stránky prodejce.

Další informace naleznete na stránkách Bohemians a Dejvického divadla.

Kalendář akcí
Další aktivity Asociace