Aktuality

Workshop: Chránit nebo být ohrožen?

Upozorňujeme na možnost účastnit se exkluzivního workshopu s názvem „Chránit nebo být ohrožen? Masterclass BOZP pro filmové profesionály: Ochraňte své práva na filmovém place“. Školení je součástí projektu „Bezpečný film“, na kterém Herecká asociace spolupracuje.

Workshop pořádá Evropský institut bezpečnosti filmových projektů, z.ú. a byl vytvořen v těsné kolaboraci se společností SEFEX – safety film experts, s.r.o., která se může pochlubit zajištěním bezpečnosti práce na prominentních mezinárodních produkcích, například Extraction 2, The Gray Man, Duna 2 a mnohých dalších. Obsah workshopu čerpá z reálných situací na setech produkčních společností jako Netflix či Disney.

Workshop je určen pro všechny filmové profese aktivně účastnící se natáčení – od herců, osvětlovačů, kaskadérů a mnoho dalších. Na reálných případech ukážeme, jak se chovat v situaci nehody či úrazu, kdo za co odpovídá, jaké dokumenty jsou nezbytné a jak bezpečnost práce může sloužit k vaší obraně.
Za spolupráce s FAMU Praha, SEFEX – safety film experts, s.r.o. a Evropským institutem bezpečnosti filmových projektů nabídne workshop unikátní kombinaci teoretického podkladu a praktických ukázek.

Termín workshopu: středa 4.10.2023 v 15.00hod.
Místo konání: Praha (konkrétní adresa bude upřesněna)
Délka workshopu: 5 hodin

Zvýhodněná cena pro členy odborové organizace: 2 500 Kč/osoba bez DPH (3 025 vč. 21% DPH)

Pro více informací o workshopu navštivte Bezpečný film – Kurzy a vzdělávání.

Kalendář akcí
Další aktivity Asociace